BIRDIE TOUR 2015

Tour, kde každé birdie má svou vlastní hodnotu

Otevřená sportovní tour, která obsahuje 14 turnajů s postupným startem. Hraje se jednou za 14 dnů, převážně ve Středočeském kraji a ve všední dny (středa/čtvrtek). Pro všechny je připraven i dvoudenní turnaj na brněnské Kaskádě, který se hraje v pátek a sobotu s výhodným balíčkem pro dvě osoby zahrnujícím ubytování.

Pro hráče je vždy připravena svačina do bagu, občerstvení na jamce, hosteska na buggy s nápoji a hodnotné ceny pro prvních 5 nejlepších ve třech kategoriích. Kategorie se hrají HCP 0-10 na rány, 10,1 – 20 a 20 – 54 (hráči s HCP vyšším než 36 hrají s přepočtem na HCP 36). Vložené soutěže na turnajích – Birdie tipovačka, Longest drive a Nearest to the pin (zvlášť pro muže a pro ženy), Hole In One a vyhlášena bude i nejlepší žena turnaje.

První turnaj odstartuje ve čtvrtek 16. dubna ve Mstěticích. Tour pokračuje 29. dubna v Mladé Boleslavi, 14. května v Benátkách nad Jizerou, a 28. května na Ypsilonce.

Autor článku: Lukáš F.

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace