NOVINKY od Wilson Staff: Je libo driver, nebo míčky?

Během každé sezony je čas dovybavit svůj bag, nebo zkusit třeba nové míče, když ty používané nelétají podle představ. Zkuste to třeba s Wilsonem…

 

WILSON STAFF D200™ DRIVER
Technologie Right Light TM nyní s možností seřízení a hlavou, která při 460 cm3 váží pouhých 189 gramů. Jedná se o jeden z nejlehčích seřizovatelných driverů na trhu. Možnost šesti poloh nastavení vzájemné polohy shaftu a hlavy hole je skvělou volbou pro hráče, kteří požadují možnost přesného doladění dráhy letu míče a dosažení maximální délky rány bez dalšího úsilí.
Reactive Face Technology – Zlepšený tvar úderové plochy pro vyšší rychlost míče má i schopnost odpouštět při ranách zasažených mimo střed.
CENA: od 6300 korun

1-WS_D200_Driver_Hero

 

WILSON STAFF FG TOUR
Optimalizovaná váha –
s výjimečnou délkou z odpaliště, ve své třídě nejlepším spinem kolem greenu a nesrovnatelným měkkým pocitem z ran. Čtyřdílný míč vysokých výkonů s uretanovým povrchem nastavuje nový standard pro hráče, kteří vědí, co chtějí.
CENA: od 1090 korun/tucet

3-WS_FG_Tour_3ball

 

WILSON STAFF DX3 SPIN
Nejměkčí vícedílný míč na světě – Wilson Staff je světovým lídrem v míčích s nízkou kompresí již od roku 1997, kdy uvedl na trh inovativní třídílný míč DX3 SPIN. Nový míč sdílí tuto technologii nízké komprese, ale v blízkosti greenu nabízí podstatně více rotace.
CENA: od 670 korun/tucet

4-DX3_Spin_3Ball

 

WILSON STAFF DX2 SOFT
Nejměkčí golfový míč na světě – Wilson Staff posunul v roce 1997 technologické hranice také uvedením revolučního, ještě měkčího míče DX2 Soft. S převratnou kompresí 29 je nový zdokonalený míč DX2 Soft o čtvrtinu měkčí, ale ještě delší na ranách.
CENA: od 490 korun/tucet

Autor článku: L.80

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace