KAM ZA GOLFEM: Mnich, Ypsilonka i Zbraslav lákají akcemi

Žádné výmluvy, že už je chladněji! Golf se ještě minimálně měsíc a půl bude dát v klidu hrát. Tak si račte vybrat z akčních nabídek, se kterými se jednotlivé resorty doslova předhánějí…

profimedia-0138860434

GOLFRESORT MONACHUS – v září na Mnichu 3 + 1 zdarma
Přijeďte si zahrát v září na Mnich a vezměte s sebou i přátele. Po celé září platí na Mnichu akce pro celý flight, kdy zaplatíte pouze tři green fee a čtvrté od nás získáte zdarma. Pokud neseženete parťáky, vůbec nezoufejte, protože každý den od 14.00 máme pro všechny výhodnější green fee. V září je také ideální přihlásit se do našich třídenních golfových kurzů, které vám nabízíme nyní s 30% slevou. Za 3 499 Kč získáte 11 lekcí s profesionálním trenérem včetně zkoušky na HCP 54. Navíc ke golfovému kurzu můžete mít členství s roční neomezenou hrou na hřišti Nová Bystřice jen za 1 699 Kč.

Více informací získáte ZDE.

 

YPSILON GOLF RESORT LIBEREC – turnaje a den otevřených dveří
V září je pro hráče na Ypsilonce připraveno hned několik klubových turnajů a akcí. Na 13. září je naplánován den otevřených dveří s možností vyzkoušet si golf zdarma. Provedeme vás po golfovém hřišti a seznámíme s námi nabízenými službami. V sobotu a neděli 19. a 20. září se uskuteční otevřené mistrovství klubu a na poslední neděli v měsíci je připraven opět Fojtecký drak.

Více informací získáte ZDE.

 

NIKON GOLF ACADEMY – nová golfová akademie na Zbraslavi
NGAC byla založena s cílem poskytnout špičkovou výuku tohoto ušlechtilého sportu dětem a mládeži za dostupné ceny. Jsme si vědomi nutnosti specifického přístupu k žákům, který může ovlivnit jejich vztah ke golfu na celý život. Proto jsme se spojili s trenérem Jiřím Vozkou, který má dlouholeté zkušenosti právě s výukou malých dětí. Pro výuku a hru využíváme veřejné hřiště PAR 3, které je nejvhodnějším místem k tomu, aby se hráči všech věkových kategorií seznámili s golfem.

Pravidelné nedělní turnaje NGAC, ve kterých se hraje o dálkoměr Coolshot, fotoaparát Coolpix nebo golfové vybavení Nike, můžete navštívit v termínech 20. září a 4. a 20. října (Zbraslavský zavírák). Hraje se vždy od 9.00 za startovné 300 korun.

Více informací získáte ZDE.

Autor článku: L.80

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace