SMOLAŘ století! Golfistu srazilo při hře kradené auto

Tomu se říká být ve špatnou chvíli na špatném místě. Bývalý americký letec Kevin Reinert by mohl vyprávět… Zrovna hrál osmnáctou jamku na hřišti Starmount Forest Country Club v Greensboro, když se stalo něco, co by člověk na hřišti nečekal. Narazilo do něj auto!

, Image: 7442128, License: Royalty-free, Restrictions: , Model Release: yes, Credit line: Profimedia, I love images

Ilustrační foto / Profimedia.cz

Šok a několik zranění byly výsledkem momentu, který otřásl životem 61letého muže. „Pořád nemůžu uvěřit, že se mi něco takového stalo,“ kroutil hlavou Reinert. Pokud se ptáte, co že se to na té Zemi děje, pak naprosto správně. Jak se mohlo auto objevit na golfovém hřišti? Vlastně úplně jednoduše: řidič Isaiah Jurel Fox se snažil uprchnout policii po sérii šesti zločinů, která vyvrcholila krádeží automobilu. Ano, vůz který při golfové partičce Kevina srazil, byl ještě ke všemu odcizen.

Reinert, devátá oběť řádění muže, jenž už lapen a je ve vazbě, byl přitom rád, že si po týdnu dešťů mohl konečně zahrát milovaný sport. Ironií osudu je, že namísto tradiční jedné devítky, kterou s přáteli hrával, se na základě skvělého pocitu ze hry rozhodl výjimečně obejít osmnáctku. Chystal se prostě dokončit dobré kolo a najednou bum. Přesně ve chvíli, kdy na mobilu cosi kontroloval, uslyšel řvoucí motor a když se ohlédl, bylo už pozdě.

Výsledkem jsou zlomené čéšky, stehenní kost, přetrhané vazy v koleni a pochroumané rameno. A podle vyjádření doktorů se Kevin na greeny nepodívá minimálně rok, i když sám doufá, že to bude o něco dřív. Pak třeba splní nuceně odložený cíl v podobě snížení handicapu ze 14 na 8…

Držíme palce!

 

– ALEX MYERS

Autor článku: L.80

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace