DUBAI: Willet zahrál znovu fantasticky a míří za vítězstvím

Úvod turnaje Omega Dubai Desert Classic měla světová dvacítka Danny Willett dobrý, poslední dva dny ale byly výtečné. Podruhé v řadě zahrál Angličan sedm ran pod par a se skóre -16 se vyhoupl do čela průběžného prostředí, kde o jeden úder přeskočil Španěla Rafu Cabrera-Be

Danny Willett - Omega Dubai Desert ClassicÚvod turnaje Omega Dubai Desert Classic měla světová dvacítka Danny Willett dobrý, poslední dva dny ale byly výtečné. Podruhé v řadě zahrál Angličan sedm ran pod par a se skóre -16 se vyhoupl do čela průběžného prostředí, kde o jeden úder přeskočil Španěla Rafu Cabrera-Bellu. "Včera jsem hrál velmi dobře, ale dnes jsem byl ještě o něco lepší. Jsem nadšený," neskrýval Willett svoji radost. Světová dvojka Rory McIlroy zahrál stejně jako v prvním kole -4. Celkových osm ran pod par tak zatím stačí jen na dělené 21. místo. Nejlepší kolo dnes zahrál opět Dán, tentokrát Joachim B. Hansen, který zopakoval včerejší výkon krajana Thorbjørna Olesena, když nastřílel -8. Třetí turnajový den se naopak vůbec nepovedl dosud skvěle hrajícímu Erniemu Elsovi, který sice čtyřikrát trefil birdie, ale stejný počet bogey a k tomu jedno double bogey znamená dnešní skóre +2 a propad na dělenou 28. příčku. Průběžné pořadí turnaje Omega Dubai Desert Classic naleznete ZDE.

Zdroj: EuropeanTour.com