KUALA LUMPUR: Holman zvýšil náskok, končí Jiménez či Kaymer

Druhý den podniku Maybank Championship Malaysia nepřinesl žádné dramatické změny v čele průběžného pořadí. Lídr Nathan Holman byl dnes pouze o úder horší než včera a s celkovými -13 má náskok dvou ran na Angličana Richarda Blanda. Holman zahrál stejný počet birdie jako v

miguel-angel-jimenez-stretch-01-11-instagrams_2Druhý den podniku Maybank Championship Malaysia nepřinesl žádné dramatické změny v čele průběžného pořadí. Lídr Nathan Holman byl dnes pouze o úder horší než včera a s celkovými -13 má náskok dvou ran na Angličana Richarda Blanda. Holman zahrál stejný počet birdie jako v úvodním kole, ale připsal si první bogey na turnaji. "To je důvod, proč hrajeme golf - dostat se do čela pořadí a mít šanci vyhrávat velké turnaje," sdělil čtyřiadvacetiletý Australan na konci druhého kola. Třetí pozici dělí s -8 celkem čtyři hráči, mezi nimiž nechybí ani 13. hráč světa Danny Willett. Další z favoritů Jihoafričan Louis Oosthuizen dělí s -5 12. pozici a Španěl Rafa Cabrera-Bello je se čtyřmi ranami pod par na dělené 18. příčce. Cutem překvapivě neprošel 36. hráč planety Martin Kaymer, stejně tak se s turnajem loučí veterán Miguel Angel Jiménez. Ten nastoupil v roce 2016 na druhém podniku a jeho osud byl naprosto totožný. Průběžné pořadí turnaje Maybank Malaysia Championship najdete ZDE.

Zdroj: EuropeanTour.com