OOISTHUIZEN: Hřiště se mi moc líbí

Louis Oosthuizen - Commercial Bank Qatar Masters 2016Australan Brett Rumford, jehož sám považuje za jednoho z favoritů ISPS HANDA PERTH INTERNATIONAL, ho varoval před horkem. Jihoafričan Louis Ooisthuizen se tím nicméně nenechal rozhodit a kontroval: „Rád hraji v pořádném horku.“ Když posléze dorazil k protinožcům, divil se. Venku byla zima, slibovaná výheň nikde: „Je to něco jiného, než jsem očekával,“ hlásil místnímu tisku.  „Ale mluvil jsem s pár lidmi a o víkendu by mělo být hezky a teplo,“ dodal 21. hráč světového žebříčku.

Do Austrálie se těšil, odbude si tam svou turnajovou premiéru. „Jsem tu poprvé a zatím si to užívám. Cestou do Perthu jsem viděl hodně podobností s jižní Afrikou,“ přirovnal zelený kontinent ke své domovině. „Dříve se mi termín turnaje kryl s akcemi v Jihoafrické republice, díky jeho posunu mi to tentokrát skvěle vyšlo. Dorazil jsem z Malajsie, kde jsem hrál minulý týden. Je to kousek, pětihodinový let,“ vysvětloval pro pga.org.au, proč debutuje v Austrálii až nyní.

„Hřiště se mi hodně líbí. Ernie Els mi říkal, že ho budu milovat. Musím být opatrný s druhými ranami, greeny mi vyhovují, zdají se být opravdu rychlé, “ popsal své dojmy z Lake Karrinyup Country Club. Potvrdí roli favorita číslo 1?

Autor článku: Tomáš Zatloukal

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace