VIDEO: Sledujte golfovou krásku odpalovat míček z pusy

VIDEO: Sledujte golfovou krásku odpalovat míček z pusy

Není žádnou neznámou. Už více jak půl roku je Paige Spiranac hitem Instagramu, na kterém je velmi aktivní. Tato americká kráska postuje nejrůznější příspěvky z tréninků v posilovně či z golfových hřišť a fanoušci jí milují. Jak by také ne, když se skloubí krása s uměním, je to vždy přitažlivé. Dvaadvacetiletá golfistka je zkrátka všude, což zahrnuje i její poslední kousek, kdy odpalovala míček z týčka umístěného v puse jednoho bloggera. To je zřejmě dosud její nejbláznivější dílo. V minulosti jsme viděli něco podobného udělat Johna Dalyho, ale pro Paige je tohle zcela nový level.

Je jen dobře, že má krásná Američanka takové schopnosti, ale také sebedůvěru, bez které by nic podobného nemohla nikdy provést. Musela být ovšem stejně nervózní jako blogger svírající relativně krátké týčko ve svých zubech. Můžete namítat, že takové hazardování je hloupé. A ano, možná je, ale v rukou Paige zároveň i ohromující.

Zdroj: GolfDigest.com

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace