VALSPAR: Spieth unikl cutu, vede MacKenzie se Strickerem

Jordan Spieth - Valspar Championship 2016

„Vzhledem k tomu, jak probíhalo mé kolo a jak se zlepšovala má hra, cítím, že zůstávám ve hře.“ Ano, Jordan Spieth po bídném čtvrtku, kdy nepředvedl jediné birdie a vinou pěti bogey zapsal skóre 76, se v pátečním kole blýskl třemi ranami pod par hřiště Copperhead Course a na VALSPAR CHAMPIONSHIP bude chtít o víkendu zabojovat o mistrovský titul. Cutem prošel, na rozdíl od dalšího Američana Keegana Bradleyho, se dvěma údery k dobru. Bradley po prvním dni vedl, včera vyhořel (79) a s prestižním turnajem se loučí.

LÍDŘI: Will MacKenzie (-5), Steve Stricker (-5), Daniel Berger (-4), Graham DeLaet (-4), Bill Haas (-4).

Koho bude nejen Spieth stíhat? V čele jsou Will MacKenzie a Steve Stricker (oba USA), před světovou jedničkou mají náskok sedmi ran. Stricker patřil mezi tři golfisty, kterým se v pátek povedlo ve floridském Palm Harbor zahrát jen 66 úderů, stejným kouskem se připomněli Kanaďan Graham DeLaet a George McNeill ze Spojeých států amerických. Švéd Henrik Stenson, jeden z papírových favoritů VALSPAR CHAMPIOSHIP, zatím dělí patnáctou příčku (-15).

Autor článku: Tomáš Zatloukal

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace