Grace získal první titul na PGA Tour. Teď směřuje dál

Grace získal první titul na PGA Tour. Teď směřuje dál

Branden Grace - RBC Heritage 2016Jihoafričan Branden Grace odehrál velmi povedený turnaj RBC Heritage. Už první kolo s pěti ranami pod par naznačilo, že se s ním musí v Hilton Head počítat. Druhý den si sice sedmadvacetiletý golfista vybral slabší chvilku, ale ve zbylých dvou kolech hrál znovu parádně a nakonec dokráčel k premiérovému vítězství na okruhu PGA Tour. Grace podobný úspěch potřeboval. Po únorovém primátu v Kataru se trápil, což ostatně dokumentoval i fakt, že na Masters neprošel cutem.

Málokdo ale asi čekal, že vzpruha přijde hned další týden. „Pokusit se vyhrát na PGA Tour, to byl další milník v mé kariéře,“ nepřekvapil Grace nikoho tímto prohlášením. A čekání to nebylo krátké. Dlouhých deset let čekal 11. hráč světa na úspěch v Severní Americe. „Teď, když vím, že zde dokážu vyhrát, směřuji ještě výš. Je na čase prosadit se i na majorech. Už teď se těším na U.S. Open,“ řekl Grace s nadšením. Nezbývá než popřát hodně štěstí!

Zdroj: GolfDigest.com

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace