I letos si můžete zahrát na tour s Klárou Spilkovou

I letos si můžete zahrát na tour s Klárou Spilkovou

TýmLymfomHelpTourUž pátým rokem se mohou golfoví nadšenci těšit na sérii charitativních turnajů Lymptom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou. Tato jedinečná akce, která se už pomalu stává tradicí, loni sklidila velký úspěch. A i letos se dočkáte pěti turnajů, ve kterých můžete podpořit dobrou věc. Výtěžek z celé tour směřuje organizaci Lymfom Help, která podporuje pacienty trpící zhoubným lymfatickým nádorem.

Hned první podnik se koná 21.4. v golfovém resortu Black Bridge v Praze, kde nebude chybět ani nejlepší česká hráčka Klára Spilková. Ta by se měla zúčastnit více jak poloviny z těchto turnajů. Zároveň není žádným tajemstvím, že Spilková považuje tuto akci za srdcovou záležitost. „Není nad to dělat to, co milujete, a ještě tím pomáhat ostatním,“ prohlásila. Jeden nebo třeba i všechny turnaje můžete podpořit jako hráč nebo partner. Více na oficiálním webu celé akce ZDE.

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace