Karlberg se dostal do první stovky. Výrazně si polepšil i Wood

Karlberg se dostal do první stovky. Výrazně si polepšil i Wood

Představení světového žebříčku můžeme tento týden začít od největších skokanů. Tím úplně nejlepším je Švéd Rikard Karlberg, který se díky druhému místu na BMW PGA championship katapultoval o 78 míst. Minulý týden byl ještě 150., teď je na 72. pozici. Polepšil si ale i Webb Simpson, který se posunul z 95. na 79. příčku. Ještě lepšího posunu směrem kupředu se dočkal i Harris English, který skončil druhý na DEAN & DELUCA Invitational. Ten si polepšil o 28 míst na 49. pozici. Teď už ale jsme u vítěze. Chris Wood si třetím vítězstvím na European Tour zařídil 22. příčku světového žebříčku, přičemž ještě minulý týden byl na 54. místě.

V top 20 došlo ke dvěma změnám. Matt Kuchar si polepšil ze 20. na 18. pozici a Patrick Reed si prohodil místo se Sergiem Garciou, teď je dvanáctý. Jordan Spieth si svým triumfem na turnaji DEAN & DELUCA Invitational upevnil pozici světové dvojky.

Kompletní pořadí světového žebříčku naleznete ZDE.

Zdroj: OWGR.com

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace