THE PLAYERS: Náročný den pro hráče. Day stále vede o čtyři rány

Byla to opravdu velmi složitá sobota pro golfisty na turnaji The Players. Na hřišti TPC Sawgrass panovaly během třetího kola nepříznivé podmínky a hráčům to činilo obrovské potíže. Jason Day se poprvé v turnaji dostal těsně nad par hřiště, když zahrál +1. S celkovým sk

Jason Day - WGC-Dell Match Play 2016 Byla to opravdu velmi složitá sobota pro golfisty na turnaji The Players. Na hřišti TPC Sawgrass panovaly během třetího kola nepříznivé podmínky a hráčům to činilo obrovské potíže. Jason Day se poprvé v turnaji dostal těsně nad par hřiště, když zahrál +1. S celkovým skóre -14 si ale stále drží velice slibné vedení o čtyři rány před trojicí pronásledovatelů. "Tak moc chci vyhrát tenhle turnaj. Chci se jednou ohlédnout zpět s vědomím, že jsem vyhrál The Players. Ale teď se budu snažit co nejvíce soustředit na to, abych v neděli hrál dobře," přiznala světová jednička. Na druhém místě hraje s -10 trojice Japonec Hideki Matsuyama, Američan Ken Duke a také Němec s českými kořeny Alex Čejka, který útočí na své nejlepší umístění na The Players. Nejlépe tu dělil deváté místo v roce 2009. Páté místo drží Ital Francesco Molinari, jenž ztrácí na trio před ním jednu ránu. S turnajem se už po druhém kole rozloučil i Jordan Spieth, který se tak přidal k dalším hvězdám, které neprošly cutem. Pořadí The Players po třetím kole naleznete ZDE.

Zdroj: PGATour.com