MEMORIAL: Do finále vyráží tři lídři

Jason Day - WGC-Dell Match Play 2016

Matt Kuchar vydržel, Brendan Steele se propadl. Takový je sobotní příběh dvou pátečních amerických lídrů na THE MEMORIAL TOURNAMENT PRESENTED BY  NATIONWIDE. Kuchar i v sobotu hrál skvěle, blýskl se čtyřmi birdie na druhé devítce, kolo ovšem zakončil bogey a spadl na úroveň svých nejpilnějších pronásledovatelů: Williama McGirtha a Garyho Woodlanda (oba USA). Všichni tři jsou shodně 14 ran pod parem, přičemž McGirth předvedl nejlepší výkon dne, když potřeboval na obejití Muirfield Village jen 64 úderů. Ze tří nejlepších „planetárních golfistů“ si vede nejzdatněji Jason Day, Australan je se drží tři rány za vedoucím triem. Nejhůře si naopak počínal Jordan Spieth (USA), když si připsal dva údery nad par a propadl se hluboko do pole poražených. Severní Ir Rory McIlroy je až ve druhé dvacítce, kupředu mu nemohlo pomoci jen lehce nadprůměrné kolo (-2).

Lídři:  McGirt (-14), Woodland (-14), Kuchar (-14), Adam Hadwin (-13), Dustin Johnson (-13), Jon Curran (-13) Emiliano Grillo (-13)

 

Autor článku: Tomáš Zatloukal

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace