Ti nejlepší, kteří ještě nevyhráli major. Urve z nich někdo U.S. Open?

Několik hráčů golfové historie vyhrálo spoustu velkých turnajů a dosáhlo mnoha skvělých úspěchů, přičemž ale zároveň nikdy nezískalo titul na majoru. Mezi takové borce se řadí například i Sergio Garcia, Dustin Johnson nebo Lee Westwood. A vězte, že pokud jste jedním

Lee Westwood - The Masters 2016 Několik hráčů golfové historie vyhrálo spoustu velkých turnajů a dosáhlo mnoha skvělých úspěchů, přičemž ale zároveň nikdy nezískalo titul na majoru. Mezi takové borce se řadí například i Sergio Garcia, Dustin Johnson nebo Lee Westwood. A vězte, že pokud jste jedním z nejlepších hráčů svého sportu, snažíte se takovémuto seznamu ze všech sil vyhnout. Tato trojice byla navíc tolikrát tak blízko, a přesto odcházela z majoru se svěšenou hlavou. Johnson, Garcia i Westwood skončili na majoru dohromady devětkrát druzí a 26krát v top 5. To už jsou slušná čísla, co? Teď, na U.S. Open 2016, tomu všemu může jeden z nich utnout tipec. Dustin Johnson dělí po dvou odehraných kolech vedení a jen o ránu za ním je na třetím místě Westwood, který má ovšem před sebou ještě celé druhé kolo. Garcia pak ztrácí ránu na třiačtyřicetiletého Angličana na děleném čtvrtém místě. "Byl to jeden z nejlepších startů, které jsem kdy měl," přiznal Westwood. Během víkendu se toho ještě hodně může stát a pravděpodobně stane, ovšem jeden z této trojice by si to bezesporu obrovsky zasloužil.

Zdroj: PGATour.com