Matuš nezklamal ani v Polsku. Atakoval top 20

Nejlepší český golfista současnosti Stanislav Matuš si na svém dalším podniku v rámci Pro Golf Tour připsal další solidní umístění. Na polském turnaji LOTOS Polish Open skončil s jednou ranou pod par na děleném 23. místě. Matuš hrál během celého turnaje velmi vyrovnaně, k

matus-Ypsilon_Cup-1.2016-photo-Zdenek_Sluka-0012Nejlepší český golfista současnosti Stanislav Matuš si na svém dalším podniku v rámci Pro Golf Tour připsal další solidní umístění. Na polském turnaji LOTOS Polish Open skončil s jednou ranou pod par na děleném 23. místě. Matuš hrál během celého turnaje velmi vyrovnaně, když v prvních dvou kolech skončil na paru hřiště. Nejlépe se mu tak povedl závěrečný den, kdy trefil čtyři birdie a tři bogey. Český golfista tak zůstal jen ránu od první dvacítky. Jestli může Matuše něco mrzet, bude to bezesporu jeho selhání ve druhém kole. Na 17. jamku vstupoval s parádním skóre -3, nicméně právě tady zahrál trojité bogey, které ho připravilo o podstatně lepší výsledek. Celý podnik nakonec ovládl Němec Hinrich Arkenau, jenž v playoff porazil krajana Saschu Schmidta. Konečné pořadí turnaje naleznete ZDE.

Zdroj: GolfDigest.cz