PGA Championship: Kdo s kým aneb top flighty v Baltusrolu

PGA Championship: Kdo s kým aneb top flighty v Baltusrolu

Phil Mickelson a Henrik Stenson - The Open 2016, Royal Troon

Je jasné, že závěrečný major sezony přilákal ty nejlepší světové hráče, kteří se sjeli na hřišti Baltusrol ve Springfieldu. Nouze tak nemůže být ani o nabité flighty, ve kterých si to rozdají ty největší hvězdy současného golfu. Zajímavé trojice se objeví už na startu mezi prvními. Ernie Els, Rickie Fowler a Zach Johnson toho jsou zdárným důkazem. Na zajímavosti nestrádá ani flight veteránů ve složení Vijay Singh, John Daly a Padraig Harrington. Každý z nich přitom už alespoň jednou PGA Championship vyhrál, Singh dokonce dvakrát.

Teď už se ale přesouváme na super těžké váhy. Phil Mickelson, Rory McIlroy a Jason Day, to je pravděpodobně ten nejhvězdnější flight na tomto majoru. I v tomto případě se každý z jmenovaných na tomto turnaji radoval.  Mezi další top flighty patří také ten se Sergiem Garciou, Jordanem Spiethem a Bubbou Watsonem či trio Danny Willett, Dustin Johnson a Henrik Stenson, což je skupinka letošních vítězů majoru.

Všechny flighty najdete ZDE.

Zdroj: PGATour.com

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace