Spilková si pochvaluje olympijskou zkušenost

Spilková si pochvaluje olympijskou zkušenost

profimedia-0297190800V minulém týdnu prožila Klára Spilková svůj olympijský debut, na který se dlouho těšila. Konečné umístění na dělené 48. pozici s +11 jí radost určitě nemohlo udělat, ale cenná zkušenost reprezentovat zemi a poměřit se s nejlepšími hráčkami, je jistě k nezaplacení. „Start v Riu pro mě znamenal vrchol sezony i dosavadní kariéry. Vrchol, na který jsem se cíleně připravovala a kterému jsem vše podřídila,“ přiznala jednadvacetiletá hráčka na svém webu, jak olympijský turnaj vnímala.

Na akci si Spilková zahrála proti těm opravdu nejlepším hráčkám světa v nelehkých podmínkách. „Byl to zřejmě nejtěžší turnaj, jaký jsem dosud absolvovala, z hlediska konkurence, hřiště i povětrnostních podmínek,“ popisovala, s čím vším se musela popasovat. Právě neuspokojivý výsledek je nicméně pro českou hráčku motivací a hnacím motorem v další kariéře „Golfový turnaj mi přinesl spoustu nových zkušeností i poznatků v tom, kde musím ve své hře  ještě přidat. Věřím, že budou hry mým odrazovým můstkem,“ vyhlíží lepší zítřky. A proč ne?

Zdroj: klaraspilkova.eu

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace