Woodsova jídelna je přeplněna golfovým vybavením. Proč?

Woodsova jídelna je přeplněna golfovým vybavením. Proč?

woods-clubs-equipmentUž je tomu 20 let, co se stal Tiger Woods profesionálem. Přestože by si mohl někdo myslet, že už je to 20 let, co naposledy hrál. I přes jeho už roční absenci v profesionálním golfu, zůstává Woods stále jednou z nejvýraznějších person. V současnosti je však volným hráčem na poli výrobců golfových holí. Nike totiž po dvaceti letech skončil s výrobou golfového náčiní a ostatní společnosti si nechtějí nechat proklouznout tuto šanci mezi prsty.

To ostatně sám dobře popsal i analytik Golf Channelu a Woodsův přítel Notah Begay. „Přišel jsem k němu do jídelny, kde to vypadalo jako velký obchoďák PGA Tour. Snad každý výrobce mu zaslal své vybavení a on s ním zkouší různé věci,“ přibližoval Begay. Pokud vám to zní úsměvně, je to věc, které se děje i další golfistům, co hráli s Nike. V Bethpage Rory McIlroy prozradil, že dům jeho rodičů je doslova zaplavený golfovým vybavení od různých výrobců.

Zdroj: GolfDigest.com

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace