Kdo má FedEx Cupu ve svých rukou a kdo musí spoléhat na ostatní?

Kdo má FedEx Cupu ve svých rukou a kdo musí spoléhat na ostatní?

Dustin Johnson - BMW Championship 2016Finále FedEx Cupu je za dveřmi. Playoff se po týdenní pauze totiž vrací na scénu a je o co hrát. Kromě odměny za umístění na posledním turnaji Tour Championship si to golfisté rozdají o 10 milionů, které připadnou vítězi FedEx Cupu. A to už je pořádná výzva. Nejblíže této metě je pětice ve složení Dustin Johnson, Patrick Reed, Adam Scott, Jason Day a Paul Casey. Kdo z této pětice vyhraje Tour Championship, stane se i celkovým vítězem playoff bez ohledu na ostatní. Ve vůbec nejlepší pozici je pak Dustin Johnson, který má velmi reálnou šanci, že i v případě umístění do top 5 získá FedEx Cup. Toho může v teoretické rovině dosáhnout i umístěním do 29. pozice.

Šanci na celkové vítězství ve FedEx Cupu mají samozřejmě i ostatní. Hráči jako Jordan Spieth či Rory McIlroy to ale nemají zcela ve svých rukou a musí spoléhat i na zaváhání ostatních.

Zdroj: GolfChannel.com 

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace