Willett je zpět v top ten. Molinari si výrazně polepšil

Trvalo to pouze dva týdny. Takovou dobu byl vítěz letošního Masters Danny Willett mimo první světovou desítku, ze které vypadl po turnaji Omega European Masters. Teď je ale anglický golfista zpět. Na Italian Open sice prohrál souboj o první místo s Francescem Molinarim, i tak se ale

Danny Willett - Omega Dubai Desert ClassicTrvalo to pouze dva týdny. Takovou dobu byl vítěz letošního Masters Danny Willett mimo první světovou desítku, ze které vypadl po turnaji Omega European Masters. Teď je ale anglický golfista zpět. Na Italian Open sice prohrál souboj o první místo s Francescem Molinarim, i tak se ale vrátil na desátou pozici světového žebříčku. V top 20 došlo ještě k jedné menší změně, když se Paul Casey posunul ze 16. na 15. příčku, kde nahradil Jimmyho Walkera. Skokanem týdne je bezesporu Ital Francesco Molinari, který ovládl domácí turnaj, slušně si vydělal a ještě si výrazně polepšil na světovém žebříčku. Z 65. místa vylétl až na 43. pozici. Zlepšil se i čerstvý majitel karty pro novou sezonu PGA Tour Andrew Johnston, který je teď 74. hráčem světa. Kompletní pořadí světového žebříčku najdete ZDE.

Zdroj: OWGR.com