Mrůzek ovládl Grand Finále, když na závěr předčil Matuše

Mrůzek ovládl Grand Finále, když na závěr předčil Matuše

_RDP4420Byl to souboj dvou nejlepších českých hráčů. Lepší zakončení si letošní Czech PGA Tour ani nemohla přát. Na turnaji Surgal Clinic Grand Finále si Filip Mrůzek se Stanislavem Matušem nedali nic zadarmo. Mrůzek ovládl úvodní kolo, Matuš se do čela dostal o den později. Oba měli slušný náskok před zbytkem startovního pole, a tak se čekalo, kdo z nich vyhraje. Nakonec se to povedlo Mrůzkovi, který svého soupeře v závěrečném kole předčil o tři rány a celkově triumfoval se skóre -13 a náskokem dvou ran.

Matuš ztratil náskok jedné rány už v úvodu kola, kdy zahrál bogey. Na první devítce pak přidal ještě jedno a k tomu birdie. Mrůzek se dlouho držel na paru, ale na deváté jamce se díky birdie dostal do vedení, které dokázal udržet po zbytek kola. Kaskáda tak má svého šampióna, který se navíc jako jediný z hráčů dokázal ve všech kolech udržet pod 70 ranami. Třetí skončil Petr Gál mladší  s -7.

Konečné pořadí turnaje najdete ZDE.

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace