Podle Evropanů překračuje chování některých fanoušků meze

Podle Evropanů překračuje chování některých fanoušků meze

Rory McIlroy - The Masters 2016

Letošní Ryder Cup, to je zatím přehled toho nejlepšího možného golfu, ale bohužel také mnoha nadávek. Tedy alespoň z řad některých fanoušků, kteří dávají Evropanům nahlas najevo, kdo je v Hazeltine doma. A právě mnoho evropských hráčů se nebojí říct, co si o tom myslí. „Myslím, že 85 % fanoušků jsou skvělí a já miluju hrát v Americe. Moje přítelkyně je Američanka. Ale těch 15 % je opravdu špatných, což vrhá stín i na ostatní,“ řekl například veterán Sergio Garcia.

Rory McIlroy předvádí po celý Ryder Cup fantastické výkony a je velkým tahounem evropského týmu. I proto je terčem častých nadávek. „Myslím, že něco překračuje hranice, ale ne z mojí strany. Je to drsné publikum,“ poznamenal Severní Ir. Podobné zkušenosti pak má například i Justin Rose. Kapitán Evropanů Darren Clarke ovšem celou situaci bagatelizuje. „Takový je Ryder Cup, je to jeho součást. Občas si to lidé užívají trošku víc,“ řekl.

Zdroj: GolfDigest.com

 

 

 

 

Autor článku: Jan Čermák

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace