WGC-HSBC CHAMPIONS: Matsuyama deklasoval světovou špičku!

Hideki Matsuyama ovládl s náskokem sedmi ran WGC-HSBC CHAMPIONS! Na hřišti Sheshan Golf Club si počínal suverénně (celkové skóre -23) a ve finále zahrál 66 ran, čímž zamezil snaze soupeřů o jakékoliv snížení jejich ztráty. Čtyřiadvacetiletý Japonec vyhrál svůj třetí turn

Hideki Matsuyama ovládl s náskokem sedmi ran WGC-HSBC CHAMPIONS! Na hřišti Sheshan Golf Club si počínal suverénně (celkové skóre -23) a ve finále zahrál 66 ran, čímž zamezil snaze soupeřů o jakékoliv snížení jejich ztráty. Čtyřiadvacetiletý Japonec vyhrál svůj třetí turnaj na okruhu PGA Tour a řekl si o štědrý bonus ve výši 1,620 milionu dolarů. V čínské Šanghaji porazil velké hvězdy světového golfu - Američana Dustina Johnsona, Severního Ira Roryho McIlroye nebo Švéda Henrika Stensona. Přemohl i obhájce titulu, Skot Russell Knox ztrácel před startem nedělního kola tři údery a sliboval, že bude hrát agresivně. Nakonec obešel hřiště za 74 úderů a propadl se na dělené deváté místo. Druhou příčku dělí Američan Daniel Berger se Švédem Henrikem Stensonem (oba -16). McIlroy při debutu s novými holemi skončil na děleném čtvrtém místě (-15). https://twitter.com/PGATOUR/status/792657720616910848