ANKETA HŘIŠTĚ ROKU 2016

ANKETA HŘIŠTĚ ROKU 2016

ANKETA HŘIŠTĚ ROKU 2016

Tradiční anketa magazínu Golf Digest C&S, ve které můžete hlasovat pro své nejoblíbenější hřiště, jamku a restauraci roku. Nově nikoliv pro jednoho, ale hned pro tři kandidáty a jejich pořadí.

Svůj hlas můžete zaslat třem svým oblíbencům, ale můžete také určit jejich pořadí. Které hřiště, jamku nebo restauraci byste tak doporučili ostatním golfistům, co by měli zkusit a kam by si měli v příštím roce zajet zahrát?


HŘIŠTĚ ROKU 2016
Napište nám svůj tip na nejlepší golfový resort roku 2016. Vybírat můžete ze všech areálů, které jsou k dispozici nejen v České, ale i Slovenské republice . Vybírat budete tentokrát nikoliv jeden, ale hned tři z vašeho pohledu nejoblíbenější hřiště.

JAMKA ROKU 2016
Tradiční kategorie, která se do naší ankety vrátila v minulém roce. Sami vyberte tři jamky, které jsou podle vás těmi nejhezčími mezi všemi českými jamkami. A že jich je! V naší malé golfové republice již více než 1350.

RESTAURACE ROKU 2016
O restauracích na golfových hřištích se vždy diskutovalo, diskutuje a diskutovat bude. Někde jsou výjimečně dobré, jinde zaostávají za průměrem. Které tři si zaslouží vaši čtenářskou cenu? Které restaurace jsou mezi téměř stovkou těmi nejlepšími?

 

Autor článku: Lukáš F.

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace