GOLF DIGEST ANKETA ROKU 2016

ANKETA ROKU 2016

GD Plaketa 2016LETÍ TO, SEZONA SE POMALU BLÍŽÍ KE KONCI a je čas se zamyslet nejen nad svým golfem, ale také nad místy, která jste po celý rok navštěvovali a proč. Není to zase tak dávno, co jste rozhodovali o nejoblíbenějším hřišti, jamce nebo restauraci. Letošní sezona navíc ukázala, že se hraje zase o něco víc, na více hřištích, více jamkách a vaší návštěvě neuniklo o něco více restaurací v golfových areálech.

Za rok 2015 jste hřištěm roku zvolili Loretu v Pyšelích. Mezi jamkami se vám nejvíce líbila jedenáctka na Dýšině a zlatou plaketu magazínu Golf Digest C&S mezi restauracemi si odnesly Kunětická Hora a Černý Most. Trenérem roku se stal Petr Trčka, nejraději jste jezdili trénovat do Hodkoviček a na cvičné hřiště na Hlubokou. O výsledcích jste rozhodli vy, naši čtenáři, a do konce hlasování 15. března jste nám zaslali 4818 platných hlasů. Tolik minulost.

Jinak tomu nebude ani v Anketě 2016. Opět budete mít šanci zaslat hlas svým favoritům, a to opět ve dvou anketách – HERNÍ a TRÉNINKOVÉ. Hlasovat můžete od 1. listopadu 2016 až do 15. března 2017. Výsledky poté uveřejníme nejen v dubnovém vydání magazínu Golf Digest C&S, ale také na našich webových stránkách www.golfdigest.cz.

Jednotlivé ankety a kategorie se nemění. NOVINKOU je možnost hlasovat pro tři nejlepší kandidáty nebo nejoblíbenější místa mezi golfovými areály, jamkami a restauracemi.


V JAKÝCH KATEGORIÍCH SE BUDE HLASOVAT?

HŘIŠTĚ ROKU 2016
Svůj hlas můžete zaslat nejen svému nejoblíbenějšímu hřišti, ale hned třem a určit jejich pořadí.

JAMKA ROKU 2016
Stejně jako u golfových areálů budete mít šanci zvolit nikoliv jednu, ale hned tři české jamky a určit jejich pořadí.

RESTAURACE ROKU 2016
Ani restaurace nebudou výjimkou – volit budete také tři a jejich pořadí.

TRENÉR ROKU 2016
Volit budeme pouze jednoho nejoblíbenějšího trenéra.

TRÉNINKOVÉ ZÁZEMÍ ROKU 2016
Stejně jako za loňský rok i letos zvolíme nejlepší místo, kde trénovat.

CVIČNÉ HŘIŠTĚ ROKU 2016
Ani tentokrát nám neuniknou cvičná hřiště pro začínající hráče.


HLASOVAT BYLO MOŽNĚ DO 15. BŘEZNA 2017

VÝSLEDKY BUDOU ZVEŘEJNĚNY V NOVÉM VYDÁNI MAGAZÍNU GOLFDIGEST, KTERÉ VYCHÁZÍ VE ČTVRTEK 6. DUBNA


 

Autor článku: Lukáš F.

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace