Spilková se stále drží v potřebných vodách

Klára Spilková na QATAR LADIES OPEN v katarském Dauhá obsadila 47. místo, když ve finálovém kole potřebovala, stejně jako v sobotu, jednu ránu nad par a hřiště obešla za 73 úderů. Česká golfová jednička si připsala jediné birdie, dvakrát zahrála bogey. Zvítězila Indka Adit

Klára Spilková na QATAR LADIES OPEN v katarském Dauhá obsadila 47. místo, když ve finálovém kole potřebovala, stejně jako v sobotu, jednu ránu nad par a hřiště obešla za 73 úderů. Česká golfová jednička si připsala jediné birdie, dvakrát zahrála bogey. Zvítězila Indka Aditi Ashoková (-13). Spilková (+3) je po premiérovém turnaji, svém letošním předposledním vystoupení na LET, 93. na žebříčku Order of Merit. Pro udržení karty pro Ladies European Tour je ale směrodatné redukované pořadí, v něm je na 73. pozici. Po závěrečném podniku v Dubaji se musí udržet v elitní osmdesátce zmíněného redukovaného žebříčku.