Mrůzek bere v Egyptě dělené třetí místo

Filip Mrůzek zazářil děleným třetím na Pro Golf Tour,  v Egyptě zahrál na turnaji RED SEA AIN SOKHNA CLASSIC celkové skóre -14 a vybojoval své první letošní body do světového žebříčku. V něm je v tuto chvíli v sedmnácté stovce. Navíc si připsal slušnou odměnu z do

matus-03Filip Mrůzek zazářil děleným třetím na Pro Golf Tour,  v Egyptě zahrál na turnaji RED SEA AIN SOKHNA CLASSIC celkové skóre -14 a vybojoval své první letošní body do světového žebříčku. V něm je v tuto chvíli v sedmnácté stovce. Navíc si připsal slušnou odměnu z dotace ve výši 30 000 euro, vydělal si 1616 euro. Stanislav Matuš, druhý Čech, který prošel cutem, se po prvním kole, kde se vyšvihl na dělené čtvrté místo, další dny už jen propadal a nakonec se umístil na hraně elitní dvacítky s celkovou bilancí -6. Vítězství slaví Angličan Ben Parker (-21). Mrůzek s Matušem jsou po druhém z egyptských turnajů v elitní desítce peněžního žebříčku Pro Golf Tour, Mrůzkovi patří osmá příčka, Matušovi desátá. Matuš by rád vybojoval kartu na Challenge Tour, k tomu by potřeboval být na konci sezony do pátého místa.