Nejlepší virální videa roku – 5. díl

5. Justinova show v Pebble Beach

Čekání na odpal by nebylo tak otravné, kdyby vám při něm pěl Justin Timberlake, že?

Video zde:

4. Rickieho eso pro charitu

Rickie Fowler předvedl svůj nejlepší golfový úder roku mimo turnajové fairwaye, bunkery a greeny. Fowler se blýskl hole-in-one na charitativní akci Ernieho Else. Měl jedinou šanci na to, aby pro nadaci jihoafrického golfisty, která pomáhá postiženým autismem, vyhrál milion dolarů. A uspěl!

3. Dětské hole-in-one 

Jedenáctiletý Taylor Crozier se blýskl esem a otevřel s ním dětské hřiště Tigera Woodse na Bluejack National. Nejenže Croziera sledoval pořádný dav, navíc se dočkal medvědího objetí od samotného čtrnáctinásobného šampióna.

2. Velký moment malého Tommyho

Tommy Morrissey je pětiletý jednoruký golfista, který zahrál slavnostní první odpal na SHRINERS HOSPITALS FOR CHILDREN OPEN. A trefil to parádně. Tohle člověka zahřeje na duši.

1. Opravdový hrdina Ryder Cupu

Poté co fanoušek David Johnson pokřikoval na evropské hráče při RYDER CUPU, byl vyzván Henrikem Stensonem, aby zahrál putt. Rory McIlroy mu půjčil putter, Justin Rose se s ním vsadil o 100 dolarů. A Johnson míček potopil, čímž si vysloužil obrovský aplaus. Jeden z největších, který byl za daný týden v Hazeltine slyšet. Vše dokonala brilantní oslava.

Video zde 

Autor článku: Tomáš Zatloukal

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace