GOLF DIGEST ANKETA ROKU 2016

RTG-80-81_GD-11-2016-ANKETALETÍ TO, SEZONA SE POMALU BLÍŽÍ A MNOHÁ HŘIŠTĚ SE POMALU OTEVÍRAJÍ. Je nejvyšší čas se zamyslet nejen nad svým golfem, jak jsme dokázali mimosezonu využít k tréninku, ale také nad místy, která jste po celý loňský rok navštěvovali a proč. Není to zase tak dávno, co jste rozhodovali o nejoblíbenějším hřišti, jamce nebo restauraci. Minulá sezona navíc ukázala, že se hraje zase o něco víc, na více hřištích, více jamkách a vaší návštěvě neuniklo o něco více restaurací v golfových areálech.

Za rok 2015 jste hřištěm roku zvolili Loretu v Pyšelích. Mezi jamkami se vám nejvíce líbila jedenáctka na Dýšině a zlatou plaketu magazínu Golf Digest C&S mezi restauracemi si odnesly Kunětická Hora a Černý Most. Trenérem roku se stal Petr Trčka, nejraději jste jezdili trénovat do Hodkoviček a na cvičné hřiště na Hlubokou.

O výsledcích jste rozhodli vy, naši čtenáři, a do konce hlasování 15. března jste nám zaslali 4818 platných hlasů. Tolik minulost.

Jinak tomu není ani v Anketě 2016. Opět máte šanci zaslat hlas svým favoritům, a to opět ve dvou anketách – HERNÍ a TRÉNINKOVÉ. Hlasovat můžete již jen do 15. března 2017.

Výsledky poté uveřejníme nejen v dubnovém vydání magazínu Golf Digest C&S, ale také na našich webových stránkách www.golfdigest.cz.

Jednotlivé ankety a kategorie se nemění. NOVINKOU je možnost hlasovat pro tři nejlepší kandidáty nebo nejoblíbenější místa mezi golfovými areály, jamkami a restauracemi.

V JAKÝCH KATEGORIÍCH SE TEDY HLASUJE?
HŘIŠTĚ ROKU 2016
Svůj hlas můžete zaslat nejen svému nejoblíbenějšímu hřišti, ale hned třem a určit jejich pořadí. Areál na prvním místě získá 10 bodů, na druhém 4 a na třetím pak jeden.
JAMKA ROKU 2016
Stejně jako u golfových areálů budete mít šanci zvolit nikoliv jednu, ale hned tři české jamky, které patří k vašim nejoblíbenějším nebo nejhezčím, a určit jejich pořadí.
KATEGORIE RESTAURACE ROKU 2016
Ani restaurace nebudou výjimkou – volit budete také tři restaurace a jejich pořadí. Které tři restaurace patřily v letošním roce k těm nejkvalitnějším?
KATEGORIE TRENÉR ROKU 2016
Volit budeme pouze jednoho nejoblíbenějšího trenéra.
KATEGORIE TRÉNINKOVÉ ZÁZEMÍ ROKU 2016
Stejně jako za loňský rok i letos zvolíme nejlepší místo, kde trénovat.
KATEGORIE CVIČNÉ HŘIŠTĚ ROKU 2016
Ani tentokrát nám neuniknou cvičná hřiště pro začínající hráče.

Pošlete hlas svým největším favoritům. Hlasovat můžete v obou anketách na našich webových stránkách na adrese www.golfdigest.cz.

Komu dáte svůj hlas, a které hřiště, jamka nebo restaurace se letos stane tou nejoblíbenější?

HLASOVAT MŮŽETE AŽ DO 15. BŘEZNA 2017


 

Autor článku: GolfDigest C&S

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace