Maroko: Dva Češi v nejlepší dvacítce

Do pátečního finále vyráželi ze stejné pozice a na shodném umístěním také skončili - čeští golfisté Martin Příhoda a Stanislav Matuš se podělili o 18. příčku (-7) na marockém turnaji OPEN CASA GREEN GOLF.  Ve třetím kole na hřišti Casa Green zahráli dvě rány pod

matus-05Do pátečního finále vyráželi ze stejné pozice a na shodném umístěním také skončili - čeští golfisté Martin Příhoda a Stanislav Matuš se podělili o 18. příčku (-7) na marockém turnaji OPEN CASA GREEN GOLF.  Ve třetím kole na hřišti Casa Green zahráli dvě rány pod par, v Matušově případě se jednalo o pět birdie a tři bogey, Příhoda zapsal čtyři birdie a dvě bogey. Jan Cafourek se tentokrát pod par nedostal, hřiště v Casablance obešel za +1 a s celkovým skóre -2 obsadil 36. pozici. Z vítězství se raduje Němec Christopher Carstensen  (-15).