HERO INDIAN: Chawrasia obhájil titul!

SSP Chawrasia dopsal svůj unikátní příběh a stal se prvním golfistou na European Tour, který vyhrál první čtyři turnaje na tomto okruhu ve své vlasti, navíc jako první Ind obhájil vítězství na ET. S pohodlným náskokem vyhrál HERO INDIAN OPEN v New Delphi, když své skóre běh

SSP Chawrasia dopsal svůj unikátní příběh a stal se prvním golfistou na European Tour, který vyhrál první čtyři turnaje na tomto okruhu ve své vlasti, navíc jako první Ind obhájil vítězství na ET. S pohodlným náskokem vyhrál HERO INDIAN OPEN v New Delphi, když své skóre během čtyř kol stlačil na -10. Gavina Greena z Malajsie porazil o sedm úderů. „Obhájit titul je skvělé. Jsem opravdu velmi šťastný,“ usmíval se Chawrasia, který je prvním úspěšným obhájcem na European Tour od roku 2016, kdy se zadařilo Brandenu Graceovi z Jihoafrické republiky na QATAR COMMERCIAL BANK MASTERS.