Májový turnaj na Slapech aneb Láska prochází žaludkem!

Májový turnaj na Slapech aneb Láska prochází žaludkem! V pondělí 8.5. od 12h na 18jamek se sladkým překvapením na konec! 

Máj je lásky čas – proto Májový turnaj. A protože láska prochází žaludkem, proto jsou pro vás připraveny samé lákavé jedlé a voňavé ceny a kromě toho na každého hráče čeká sladké překvapení v podobě občerstvení plného lásky :-). 

Což takhle jahody? Toto drobné ovoce bylo známé již v době kamenné. V pozdním středověku bylo pěstováno hlavně mnichy. Dnešní jahody zahradní, jak je známe, vznikly křížením jiných druhů zahradníkem Ludvíka XV. Pro svoji šťavnatou a lahodou chuť byly tenkrát považovány za královské ovoce a ovoce lásky. Měly údajně podporovat chuť k sexu :-).

Přihlášky a veškeré informace na webu ČGF. Složení flightů pište na recepce@golfslapy.cz, těšíme se na vás!

xxx

V roce 2017 pokračuje série páteční odpolední hendikepové túry na Slapech! Hrajeme 18jamek, formát hry na rány netto, tedy se zohledněním HCP, jednotlivé turnaje bez vyhlášení, ideální pro všechny zájemce o úpravu HCP na serveru ČGF, cenu obdrží každý hráč, který si zaplatí fee, a to stravenku v hodnotě 100,-Kč na konzumaci v naší restauraci! Celoroční žebříček se nevede. Turnaje slouží pouze pro sportovní golf a úpravu HCP.

 

Těšíme se na vás!

Autor článku: Lukáš F.

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace