Slapy zvou na první meníčkový turnaj!

Obrázek1Slapy zvou na první meníčkový turnaj! 17.4. od 12h. Připraveno je lákavé jarní velikonoční menu, přihlašujte se!

Oblíbená série Tour sv. Jana začíná! Vždy v neděli po poledni zakončená delikátním tříchodovým menu. V průběžných kolech výborná a oceňovaná vína od společnosti VinoDoc s.r.o., knižní novinky od partnera Euromedia – Knižní klub, balíčky od společnosti Dermacol, poukázky na odběr zboží v obchodech Sanu Babu a další.

Plánovaná kola 2017: výjimečně zahájíme celou tour na pondělí velikonoční 17.4. – SOUČÁSTÍ BUDE I OCHUTNÁVKA ITALSKÝCH VÍN MIMO MENU :-), dále pokračujeme 14.5., 11.6., 23.7., 13.8., 10.9. a na závěr 15.10-finále.

 

TOUR SV. JANA – DEGUSTAČNÍ MENU
17.4 Velikonoční pondělí
POLÉVKA: Jarní kopřivový krém s vejcem
HL. CHOD: Pečený králičí hřbet s bylinkovou nádivkou, silnou šťávou a salátkem z polníčku a ředkviček
DEZERT: Řezy s vaječným likérem
Doporučené víno – Chianti Rufina DOCG 2013 – Fattoria Selvapiana
http://www.vinodoc.cz/vinarske-oblasti/chianti-rufina-docg
Mohutný extrakt z odrůdy Sangiovese (což v překladu znamená krev Jupitera) s nepatrným přídavkem odrůd Canaiolo, Colorino a Malvasia Nera dávají tomuto exempláři do vínku atraktivní vzhled rubínového odstínu, elegantní vůni drobných peckovin lesního ovoce a hebkou sametovou chuť s lahodným dozníváním.
HODNOCENÍ: Wine Enthusiast 93 bodů, James Suckling 92 bodů.

Jednotlivá menu – nově bude součástí také vybrané italské víno laděné přímo k pokrmům z menu! Kompletní seznam všech menu i s popisem doplněných vín naleznete na našich stránkách v sekci Hřiště-Výsledky turnajů v popisu Tour sv. Jana.
Vítězové na prvních třech místech v celoročním žebříčku získají hodnotnou cenu v podobě golfového zájezdu dle vlastního výběru v předem daných hodnotách od společnosti CK NEMO & SELECTA provozovatele golfového portálu nemogolf.cz.
V roce 2017 opět pokračuje série páteční odpolední hendikepové túry na Slapech! Hrajeme 18jamek, formát hry na rány netto, tedy se zohledněním HCP, jednotlivé turnaje bez vyhlášení, ideální pro všechny zájemce o úpravu HCP na serveru ČGF, cenu obdrží každý hráč, který si zaplatí fee, a to stravenku v hodnotě 100,-Kč na konzumaci v naší restauraci! Celoroční žebříček se nevede. Turnaje slouží pouze pro sportovní golf a úpravu HCP.
Pravidelné turnaje na Slapech začaly už v pátek 17.3.2017 – Páteční HCP. Každý pátek se můžete přihlásit.
Těšíme se na Vás!

 

š ř Obrázek1 ě č

 

Golf Park Slapy sv. Jan
252 08, Slapy nad Vltavou
gsm: +420 603 81 44 55
mail: recepce@golfslapy.cz
www.golfslapy.cz                                   

Autor článku: Lukáš F.

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace