Je jednoduché sedět na zadku, vzteká se Poulter na experta

Není to poprvé a zřejmě ani naposledy, kdy se komentátor zámořského Golf Channelu pustil do hráče PGA Tour. Brandel Chamblee je známý pro své někdy až provokativní poznámky, ostatně své by o tom mohl povídat i Rory McIlroy. Teď se televizní expert pustil do Iana Poultera, který okamžitě reagoval na Twitteru.

„Takhle se na vítězství nehraje. Jen se koukněte kam míří. Míří na střed greenu (sedmnáctky). Osoba, kterou se snaží porazit je za ním na pětiparu. Ztrácí dvě rány a hraje na střed greenu. Je to dobrá rána, nebude ho stát žádné peníze, žádné body do světového žebříčku, ale určitě takovými ranami nevyhraje,“ komentoval počínání Iana Poultera na ostrovní sedmnáctce Chamblee.

Anglický golfista svým druhým místem ukázal, že golf ještě nezapomněl. Poté, co se mu vrátila karta na PGA Tour, kterou vlastně vůbec neztratil, teď musí dokázat, že příslušnost na nejlepší tour světa si zaslouží. A zatím se mu to daří. Už jen to, že do poslední chvíle hrál o titul na The Players je pro Poultera velkou satisfakcí. Ovšem nekompromisní poznámky si líbit nenechal a Chambleeho spařil jak jinak než na Twitteru.

„Omlouvám se, že jsem zklamal. Můžu si jen nechat zdát o tom, být tak dobrý jako Brandel. Je hrozně jednoduché sedět na zadku. Díky za podporu,“ vzkázal Poulter, který se s Chambleem nekamarádí už dlouho. Expert si ho na Twitteru už před časem zablokoval.

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace