Czech PGA Tour na Černém Mostě: V úvodu nejlepší Lieser

lieser_czechPGATřetím turnajem sezóny pokračuje Czech PGA Tour, která se tentokrát přesunula do Prahy na Černý Most. V úvodním kole Golf Resort Black Bridge Trophy zářil Ondřej Lieser, když přinesl 67 ran (-5). Za zády má však silnou dvojici, vítěze z předešlého jednokolového turnaje v Lázních Bohdaneč Filipa Mrůzka a Aleše Kořínka.

Lieser využil dobrých podmínek ke skórování, zahrál hned šest birdie a jeden eagle. Taky ale zapsal double bogey a jedno bogey. Přesto může být se svým kolem spokojený, o ránu vede.

Vítěz z minulého turnaje Mrůzek měl skórkartu o poznání klidnější. Jediné bogey připsal na trojce, ale stejně jako Lieser dal eagle na devítce a k tomu skóroval i na dalších pětiparech. Ze čtyř pětiparových jamek vytěžil parádní skóre -5.

Také Aleš Kořínek za svými kolegy nezaostal, co se týče eaglu. Skóre o dvě rány vylepšil na sedmnáctce. Navíc dal dalších pět birdie, ale také tři bogey.

Hráč s aktuálně asi nejlepší formou Stanislav Matuš si drží vysoký standard. I on rozehrál turnaj s celkovou dotací 300 tisíc korun výtečně. Se 69 údery ztrácí pouhé dvě rány na lídra.

Druhým kolem ve čtvrtek turnaj vrcholí. Vítěz si z celkové dotace odkrojí 50 tisíc korun.

Průběžné pořadí

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace