NOVINKY, změny a zase NOVINKY. Vítejte v Greensgate Golf & Leisure Resortu!

letter-Nové jamky, nová odpaliště a bunkery, nové greeny, par 72, délka z bílých odpališť 6162 metrů, tisíce kubíků přemístěné zeminy, nová vodní plocha, nové Bavaria Bistro Nr. 10, nové cvičné tréninkové plochy a zvýšení ubytovacích kapacit. A aby toho nebylo málo, změnil se i název resortu. Tak to je stručný souhrn všech změn, které návštěvník Golf Parku Plzeň v Dýšině zkrátka nemůže přehlédnout.

Aby tedy byl souhrn úplný, tak od 1. 6. 2017 se změnil i název na Greensgate Golf & Leisure Resort.

DYSINA_Rebranding-logo

Změny na dýšinských osmnácti jamkách jsou opravdu nepřehlédnutelné. Na řadě jamek přibyla nová odpaliště. To bílé na dvojce sice nabízí úchvatný výhled na jamku i hřiště, ale zároveň budí respekt. Povinně z něj ale hrají pouze hráči s HCP 6 a nižším.

DYSINA_15

Totální proměnou prošla jamka č. 7. Na tomto tříparu zmizela původní rokle. Na její zavezení padlo 15 tisíc kubíků zeminy. Green se zdvojnásobil a střeží ho nově velký bunker. Nový green má i prodloužena jamka č. 9 a do zcela nového „outfitu“ se oděla patnáctka. Dříve třípar se proměnil v plnokrevný čtyřpar, navíc s greenem pro leckoho nepříjemně střeženým vodní překážkou.

20170530_165155

„Měníme hřiště i služby, abychom připravili pro golfisty jedinečné zážitky. Zároveň ale chceme nabídnout volnočasové aktivity nejen pro golfisty, ale takové, aby se mohla zapojit celá rodina,“ prozradila ředitelka resortu Martina Tvarůžková.

DYSONA_15-2

Majitelé resortu totiž koupili i kemp na druhé straně Ejpovického jezera a v budoucnu se tak počítá s dalším rozšířením působení a aktivit resortu. I proto došlo i na změnu areálu, aby bylo zřejmé, že nebude sloužit pouze golfistům. „Greensgate odkazuje k bráně do přírody, do zeleně i ke greenům,“ dodala Martina Tvarůžková.

Špičková kvalita hřiště i dalších služeb byly s dýšinským hřištěm spojené i v předchozích letech. Dějiště několika turnajů LET se ale po posledních změnách posunula ještě o další příčky stupnice kvality výš.

Vítejte v Greensgate Golf & Leisure Resortu.

VÍCE SE dozvíte přímo na stránkách areálu na www.greensgate.cz


Greensgate Golf & Leisure Resort v číslech:
• 72 par
• celková délka 6162 m z bílých odpališť
• 130 ha hřiště
• 18 jamek: vyhlášená 11. „ostrovní“ jamka má novou konkurenci v podobě 15. jamky
• 50 elektrických buggy
• první míček byl na golfovém hřišti odpálen 21. srpna 2004


 

Autor článku: GolfDigest C&S

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace