Slapy zvou na červnový meníčkový turnaj

Oblíbená série Tour sv. Jana začala! Vždy v neděli po poledni zakončená delikátním tříchodovým menu. V průběžných kolech výborná a oceňovaná vína od společnosti VinoDoc s.r.o., knižní novinky od partnera Euromedia – Knižní klub, balíčky od společnosti Dermacol, poukázky na odběr zboží v obchodech Sanu Babu a další. PŘIHLAŠUJTE SE NA TURNAJ 11. 6. OD 13 HODIN, ZAHRAJTE SI 18 JAMEK, PO TURNAJI JE PŘIPRAVENO LÁKAVÉ MENU. 

Plánovaná kola 2017: 23.7., 13.8., 10.9. a na závěr 15.10-finále.

TOUR SV. JANA – DEGUSTAČNÍ MENU

PŘEDKRM: Salátek z listového špenátu a rukoly s pečenou cuketou, bylinkový toustík

HL. CHOD: Kachní prso s opečenými batáty a glazovanou cibulkou, řeřichou a silnou masovou šťávou

DEZERT: Variace sorbetů s physalisem a karambolou

Doporučené víno: Dolcetto di Diano d´Alba „Sori Costa Fiore“

DOCG 2014 – Alario Claudio

Vinice Sori Costa Fiore (sori znamená v piemontském nářečí jižní svah), kde mají svůj původ hrozny Dolcetto (v překladu „malé sladké bobulky“), se řadí mezi nejlepší stanoviště pro Dolcetto di Diano d’Alba a Claudio Alario je jedním z jeho předních producentů. Víno je živé rubínové barvy. Jeho štědrá vůně nám připomene ovocitost drobných peckovin, lesních plodů a čerstvě utržených hroznů, s jemným minerálním charakterem. V chuti je elegantní, dobře strukturované, avšak velmi šťavnaté a svůdně pitelné, se svěží kyselinkou a sametovou koncovkou.

Jednotlivá menu – nově bude součástí také vybrané italské víno laděné přímo k pokrmům z menu! Kompletní seznam všech menu i s popisem doplněných vín naleznete na našich stránkách v sekci Hřiště-Výsledky turnajů v popisu Tour sv. Jana. 

Golf-Park-Slapy-sv-Jan-web

Ilustrační foto

LETOS ZVÝHODNĚNÁ CENA STARTOVNÉHO: 400,-Kč! Fee pro dospělé:

800,-Kč + startovné 400,-Kč, senior: fee 700,-Kč + startovné 400,-Kč, junior fee 400,-Kč + startovné 400,-Kč. Celoživotní členové GCSVJ, majitelé fee karet a členové ČGK v denní kvótě platí startovné 400,-Kč a administrativní poplatek 100,-Kč. Startovné obsahuje už částku za menu! Menu PO HŘE je nedílnou součástí turnaje a nelze jej měnit (složení menu: předkrm, hlavní chod, dezert a 1dcl vína/osoba). Menu po hře můžete přiobjednat i pro nehrající doprovod – hlaste 48h předem na recepci.

Vítězové na prvních třech místech v celoročním žebříčku získají hodnotnou cenu v podobě golfového zájezdu dle vlastního výběru v předem daných hodnotách od společnosti CK NEMO & SELECTA provozovatele golfového portálu nemogolf.cz.

V roce 2017 opět pokračuje série páteční odpolední hendikepové túry na Slapech! Hrajeme 18jamek, formát hry na rány netto, tedy se zohledněním HCP, jednotlivé turnaje bez vyhlášení, ideální pro všechny zájemce o úpravu HCP na serveru ČGF, cenu obdrží každý hráč, který si zaplatí fee, a to stravenku v hodnotě 100,-Kč na konzumaci v naší restauraci! Celoroční žebříček se nevede. Turnaje slouží pouze pro sportovní golf a úpravu HCP.

Těšíme se na Vás!

Autor článku: GolfDigest C&S

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace