GÁL si zahraje víkendová kola na European Tour v Dánsku

Ve stínu berounského WGM Czech Open je v tomto týdnu z pohledu českých fanoušků turnaj Made In Denmark. Podnik European Tour hraje Čech Petr Gál a ve velmi solidně obsazeném turnaji dokázal projít po dvou stabilních kolech cutem. O víkendu ho čeká ještě plno golfu. Ve vedení je Angličan Steve Webster.

V dánském Farsø v pátek daleko víc foukalo, ale na výsledcích to dramaticky znát nebylo. Marc Warren dokonce nastřílel 64 (-7) a dotáhl se na dělené druhé místo. Jen o ránu hůř zahrál Číňan Ashun Wu, který dělí šesté místo.

Petr Gál zahrál dvě shodná kola za 71 ran (PAR) a o jedinou ránu se protáhl do víkendových kol, což je výtečný počin. V předchozích šesti sezónách se mu ani jednou nepodařilo projít cutem na nejlepší evropské sérii. Jen pro zajímavost, cutem v Dánsku neprošel loňský vítěz a bývalý šampion Czech Masters Thomas Pieters, turnaj skončil také pro dvě stálice European Tour Petera Hansona nebo Scotta Jamiesona.

Průběžné pořadí

Petr-Gál2

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace