V prvním přerušeném kole ve Mstěticích vede Lieser

Další podnik profesionální golfové série CzechOne Tour 2017 začal prvním kolem na skvěle připraveném hřišti ve Mstěticích. Na rozdíl od včerejšího PRO-AMu, který se celý odehrál za slunečného počasí s teplotami atakujícími třicítku, se přes noc počasí prudce zhoršilo a na čtyři desítky hráčů ze sedmi zemí čelily chladu a dešti. Hlavní komplikací se ukázaly blížící se bouřky, které nejprve posunuly start až na 11:30 a způsobily i odpolední přerušení hry.

Nakonec se kolo dohrát nepodařilo, neboť bouřkový pás oblast na severovýchod od Prahy neopouštěl. Kolo tedy bude dohráno zítra (v sobotu) od 7,30 a po pauze na úpravu hřiště bude odehráno kolo druhé.

Na hřiště se v pátek v rámci turnaje KENOX CUP dostalo jen 19 hráčů, z nichž se nejlépe s podmínkami popral domácí Ondřej Lieser, který zahrál na devíti jamkách tři rány pod par. Na druhém místě jsou se dvěma pod Petr Nič, Jakub Pokorný a Vojtěch Dostál. Pátý, který se dokázal dostat pod par hřiště je Lukáš Tintěra.

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY NALEZNETE ZDE

Autor článku: GolfDigest C&S

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace