Mrůzek a Cafourek nedokončili druhé kolo q-school, v Německu se blýskalo

Nepříznivé počasí vystavilo stopku druhému kolu první fáze q-school o karty na European Tour v německém Fleesensee, kam zamířila bojovat i trojice českých hráčů. Zatímco Petr Dědek druhé kolo dokončil, Filipa Mrůzka a Jana Cafourka čeká zítra ráno dohrávka.

Dědek startoval do své druhé rundy v 8:10 ráno a před bouřkou stihl dohrát  všechny jamky. Po nepovedeném prvním kole potřeboval zahrát velmi nízké číslo, aby si uchoval naději pro postup. Po druhém kole je už tento scénář prakticky vyloučený. Dnešních 81 ran ho nechává daleko od postupových míst a první fáze bude jeho konečnou stanicí. 

Ani Jan Cafourek neodstartoval do letošní q-school nejlépe. Včerejších 77 ran je určitě za očekáváním, dnes startoval do druhého kola ve 12:40, ale v 15:06 už se přerušovalo kvůli bouřce. A protože zatím nejlépe postavený český hráč Filip Mrůzek startoval do druhého kola jen o dvacet minut dřív, potkal ho stejný osud.

Po bouřce se ještě hráči vrátili na hřiště, ale zhruba polovina kolo nestihla dohrát kvůli tmě. A tak bude druhé kolo restartováno ve čtvrtek v 7:20.

Průběžné pořadí

_RDP4516

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace