Specialista na Playoffs Casey: Bylo by to největší vítězství v mé kariéře

Devětkrát skončil Paul Casey v top 10, z toho třikrát byl druhý. Závěrečné turnaje sezóny, Playoffs FedEx Cupu, 39letému Angličanovi sedí. Na East Lake drží po třech kolech náskok dvou ran a v neděli bude bojovat o první titul v Playoffs a zároveň o desetimi

Devětkrát skončil Paul Casey v top 10, z toho třikrát byl druhý. Závěrečné turnaje sezóny, Playoffs FedEx Cupu, 39letému Angličanovi sedí. Na East Lake drží po třech kolech náskok dvou ran a v neděli bude bojovat o první titul v Playoffs a zároveň o desetimilionovou odměnu. V projektovaném pořadí mu zatím hraje všechno do karet. Jednička průběžného pořadí Jordan Spieth totiž dělí až třinácté místo, Justin Thomas je dělený čtvrtý, Dustin Johnson dělí se Spiethem třinácté místo, Marc Leishman je až dvaadvacátý. A jaká souhra výsledků nesmí nastat, aby Casey mohl slavit celkový triumf ve FedEx Cupu? [caption id="attachment_22948" align="alignnone" width="500"]Paul Casey (Foto: Profimedia) Paul Casey (Foto: Profimedia)[/caption] Spieth nesmí skončit na tříčlenném děleném čtvrté místě, Thomas nesmí dělit třetí ísto, DJ nesmí dělit se dvěma hráči druhé místo, Leishman nesmí dělit druhé místo a Jon Rahm by si vynutil playoff pokud by skončil na samostatném druhém místě za Caseym, zatím je Španěl šestý. Casey ve své kariéře vyhrál dvanáct turnajů na European Tour, ale pouze jediný na území USA, když před osmi lety vyhrál turnaj PGA Tour Shell Houston Open. V posledních třech sezónách získal na PGA Tour 23 top 10, ale z vítězství se neradoval. V závěru sezóny opět přichází jeho čas, kdy útočí na vítězství nejvíc. A z nezdarů v sezónách minulých, kdy nikdy nedokázal své tažení dotáhnout do vítězného konce, si vůbec nic nedělá. „Nefrustruje mě to. Beru to jako motivaci. Beru to spíš jako kompliment, když se mě na to ptáte. Protože kdybyste si mysleli, že nejsem schopný vyhrát, neptali byste se mě,“ odpovídal Casey na už tradiční otázky novinářů. Vítězství v East Lake by bylo pro Angličana satisfakcí a bez pochyby by dosáhl na největší metu ve své kariéře. „Bylo by to úžasné. Bylo by to největší vítězství v mé kariéře,“ ví Casey. Průběžné pořadí https://www.youtube.com/watch?v=PwdYJTmveDk