Hodkovičky se letos činily. Získaly 6 mistrovských titulů

Nadmíru povedený rok mají za sebou soutěžní golfisté pražského Golf Clubu Hodkovičky. Členové z malé městské devítky letos vedle druhých a třetích míst získali na domácí golfové scéně šest mistrovských titulů a stali se nejúspěšnějším klubem v Česku. 

Nejcennějším pomyslným „zářezem na pažbě“ je triumf v extralize mužů, pod kterým jsou podepsáni Hynek Groh, Václav Tichý, Jakub Srb, David Melichar, Kryštof Růčka, Tomáš Hlas, Zdeněk Bouček a kapitán Jan Zavázal. Mistrovský titul získal i smíšený tým do 16 let, družstvo chlapců do 18 let, tým seniorů v jamkovce, družstvo seniorek na rány a tým superseniorů na rány.

Za úspěchem klubu stojí poctivá práce lidí v klubu s mládeží, osvícený přístup majitelů resortu k novým členům, skvělé tréninkové podmínky a fundovanost místních trenérů včetně těch z akademie Skopový. Zapomenout se nesmí ani na obětavost rodičů a zájem mimopražských hráčů etablovat se v hlavním městě. Pro příští si Hodkovičky nasadily laťku zkrátka hodně vysoko. 

Přehlídka trofejí GC Hodkovičky v roce 2017 (Foto: Golf Club Hodkovičky)


 

Autor článku: GolfDigest C&S

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace