Prkno pro Playera. Hráči výzvou popřáli legendě k 82. narozeninám

Devítinásobný major šampion a jeden z prvních nadšenců fitness v golfu Gary Player oslavil ve středu své 82. narozeniny. A jak jinak Černému rytíři popřát než výzvou v podobě cviku zvaného prkno? K výzvě se připojili Rory McIlroy, Martin Kaymer nebo Blair O’Neal.

Rory McIlroy cvičí plank pro Garyho Playera

Přesně 82 sekund museli hráči vydržet opření předloktím o zem, s rovnými zády a stlačenými břišními svaly. Zdánlivě jednoduchý cvik se každou sekundou proměňuje v docela náročnou disciplínu.

Dobře je to vidět na Rory McIlroyovi, jehož tělo se s přibývajícím časem začalo třást. Martin Kaymer zvládl ve stejné poloze vydržet dvojnásobek času, tedy 164 sekund. Alespoň to tvrdí na svém Twitteru.

K oběma pánům golfistům se přidala i americká hráčka a televizní golfová hvězda Blair O’Neal. Ta si prkno střihla na břehu oceánu s knihou Black Book Garyho Playera.

https://twitter.com/BLAIRONEAL/status/925725310095523841

Gary Player byl vyhlášený propagátor fitness, a i po osmdesátce doma cvičí čtyřikrát až pětkrát týdně. Nejčastěji posiluje břišní svaly a nohy. Týdně si zacvičí až 1000 sklapovaček a svůj trénink doplňuje během na běžeckém pásu.

Gary Player (Foto: Profimedia)

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace