Skvěla SPILKOVÁ v Indii zářila, v úvodu turnaje se drží v TOP 5

Vynikající start na turnaji v Indii má za sebou česká profesionálka Klára Spilková. V prvním kole Hero Women’s Indian Open zahrála tři údery pod par, které ji vynesly na průběžné dělené čtvrté místo.

Ve flightu s vítězkou z minulého týdne a obhájkyní titulu v Indii Aditi Ashok a španělskou hvězdou Carlotou Cigandou se Spilková rozhodně zahanbit nenechala. Své soupeřky o ránu předčila.

Už ve cvičných kolech se nad hřištěm DLF Golf and Country Club držela oblaka smogu a jinak tomu nebylo ani v prvním kole Hero Women’s Indian Open. Ostatně fotografie a videa z místa turnaje to jasně potvrzují. Vliv na hru Kláry Spilkové to ale nemělo.

Klára Spilková během prvního kola Hero Women’s Indian Open (Foto: Tristan Jones / LET)

Češka do svého úvodního kola vstoupila velmi dobře. Na první devítce dvakrát skórovala a ani jednou nechybovala. A když už na druhé devítce na dvou jamkách úder ztratila, vždy si ho dokázala vzít zpět na následující jamce. Zejména závěr vyšel české hráčce parádně – s prvním kolem se rozloučila dvěma birdie.

Na čele se usadila Norka Marianne Skarpnord se skóre -5. Druhé místo dělí Liz Young s Camille Chevalier, pak už je v závěsu Spilková společně s dalšími pěti hráčkami. Do zítřejšího kola vstoupí Klára z desáté jamky ve 12:20 (7:50 SEČ).

LEADERBOARD

Klára Spilková na cestě do hotelu po prvním vydařeném kole na Hero Women’s Indian Open (Foto: Facebook Kláry Spilkové)

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace