V Berouně hrálo turnaj neuvěřitelných 83 golfistů

Beroun je jedním z mála českých golfových hřišť, která se na zimu neuzavírají. Naopak, během sezony uzavřený privátní klub, se tradičně od listopadu až do konce března otevírá golfové veřejnosti. A že ta má po golfu hlad, to dokazuje sobotní turnaj, Berounský adventní stableford, kterého se zúčastnilo neuvěřitelných 83 hráčů.

Slušné počasí a skvěle upravené hřiště přivítalo v sobotu 16. prosince celkem 83 golfistů. „Zhruba polovina byla našich členů, ale druhá půlka byli nečlenové. A myslím, že i přes poměrně nízkou teplotu, si všichni turnaj užili,“ konstatoval prezident Beroun Golf Clubu Vojtěch Matějček.

Hřiště bylo ve výborné kondici, den před turnajem se podle slov prezidenta klubu dokonce ještě sekaly greeny. „Pro nás to byla ta nejlepší propagace golfu jako outdoorového sportu, který se dá provozovat i v zimě, pokud to počasí dovolí,“ uvedl Matějček s tím, že otevřené hřiště i podobné akce plánují Berounští i v lednu a v únoru.

Takže rozhodně zajímavý tip pro „hladové“ golfisty během zimní sezony v tuzemsku…

V Berouně se v prosinci hrálo jako by bylo léto.

Do Berouna dorazilo na turnaj těsně před Vánoci neuvěřitelných 83 hráčů

Autor článku: GolfDigest C&S

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace