Španělský kouč Navarro bude nově působit na Ostravici

Do České republiky se vrací Joaquin Millán Navarro. Špičkový trenér, který si vydobil skvělé jméno v celé Evropě, působil v několika klubech v Česku a vedl českou juniorskou reprezentaci, se nyní připravuje na své působení v Golf Clubu Ostravice.

Joaquin Millán Navarro vyhrál v roce 2014 turnaj Czech PGA Tour ve Mstěticích (Foto: czechone.cz)

Člen české i španělské PGA nepřichází do zcela nového prostředí. V Beskydech už v minulosti trénoval –  své žáky učil v Golf Clubu Čeladná. Teď bude působit na dalším špičkovém mistrovském hřišti – v Ostravici. Jeho kvalit využívala také Česká golfová federace, s jejímiž juniorskými výběry se zúčastnil několika mistrovství Evropy.

Trenérské i hráčské zkušenosti teď bude předávat členům Golf Clubu Ostravice, ale i dalším zájemcům o kvalitní golfvou výuku.

Beskydský klub věří, že jde o další důležitý krok ve zkvalitňování služeb pro členy klubu a že začíná dlouholetá spolupráce při budování golfové akademie jak pro dospělé, tak především pro mladé talenty zeleného sportu. 

Joaquin Millán Navarro, kterému nikdo neřekne jinak než „Kino“, měl o výběru svého nového působiště jasno. „Během svého působení jsem již tento resort poznal a vím tedy, že kvalita tréninkových ploch i samotného hřiště je opravdu skvělá a věřím, že i s místním týmem si budeme dobře rozumět,“ říká španělský kouč. 

Autor článku: GolfDigest C&S

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace