Třetí CAFOUREK bral v Maroku první body do světového žebříčku

Velkým úspěchem skončil druhý marocký turnaj Open Casa Green Golf 2018 v Casablance pro Jana Cafourka. Třemi koly pod sedmdesát ran (69–68–68) a s celkovým skóre -10 skončil celkově dělený třetí, když na vítěze Francouze Juliena De Poyena ztratil pouhé dvě rány. Třet?

Velkým úspěchem skončil druhý marocký turnaj Open Casa Green Golf 2018 v Casablance pro Jana Cafourka. Třemi koly pod sedmdesát ran (69–68–68) a s celkovým skóre -10 skončil celkově dělený třetí, když na vítěze Francouze Juliena De Poyena ztratil pouhé dvě rány. Třetím místem si připsal na účet nejen 1428 eur, ale také první body do světového žebříčku. Dalším českým hráčům už se na dvou hřištích Casa Green Golf Club Course a Palmeraie Country Club tak nedařilo. Až ve třetí desítce skončil Martin Příhoda, když po kolech za 67–73–70 zapsal -5 a bral jen 340 euro za 29. dělené místo. Až na 44. děleném místě skončil Cyril Suk. Jeho kola za 68–73–72 stačila jen na výsledek -2 a osm ran za vítězem. Ne příliš povedený turnaj má za sebou i Stanislav Matuš, kterému se nepovedlo poslední kolo, ve kterém zahrál 74 ran. Jeho výsledek +1 stačil pouze na 56. dělenou pozici. Další dva Češi, Daniel Suchan (+6) a Michal Pospíšil (+2) nedokázali po dvou úvodních kolech projít v Casablance cutem. KONEČNÉ VÝSLEDKY naleznete ZDE