Blíží se senzace? NELLY KORDA vede v Singapuru, týden po vítězství JESSICY

Sestry Kordovy mohou v zítřejším nedělním finále HSBC Women’s World Championship přepsat historii. Poprvé od roku 2000 by se na LPGA radovalo sesterské duo z vítězství ve dvou po sobě jdoucích týdnech. Před 18 lety se to povedlo sestrám Sorenstamovým. Nelly Korda půjde do finále s náskokem jedné rány před Danielle Kang.

Před týdnem v Thajsku dosáhla svého pátého vítězství na LPGA starší Jessica. A to hned při svém prvním startu v sezoně. V závěru loňského roku totiž podstoupila operaci čelisti a více než dva měsíce se ze zákroku zotavovala.

Rodinnou štafetu by týden po emotivním triumfu Jessicy mohla převzít Nelly. V Singapuru se po pomalejším rozjedu v úvodu turnaje prostřílela k 66 a 65 ranám. A se skóre -15 vede o ránu před Američankou Kang, která chybovala v závěru třetí rundy.

„Trefovala jsem správná místa a hrála agresivně, když to bylo potřeba. Jsem spokojená, jak to dnes dopadlo a už se těším na zítřek,“ komentovala vedoucí hráčka, která v sobotu zahrála osm birdie a jen jedno bogey.

„Na vrcholu leaderboardu je několik skvělých hráček. Budou hrát spoustu berdíků, takže budu muset být trpělivá a uvidíme, kam se svém kole posunu já,“ nechce předbíhat Nelly. Jednou z pronásledovatelek je i Jessica. Se skóre -10 ztrácí na svou sestru jen pět ran.

LEADERBOARD

Nelly Korda vede o jednu ránu turnaj HSBC Women’s World Championship (Foto: Twitter)

Autor článku: Jonáš Mencl

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace