Jak si zpestřit zimu? Přihlaste se na SKI & GOLF

Rádi lyžujete a baví vás hrát golf? Pak byste neměli propásnout jedinečnou akci SKI & GOLF, která se uskuteční ve dnech 16. a 18. března v areálu Golfu Hostivař a areálu SKIMU v Horní Malé Úpě. Ukažte, jak dobří jste na sjezdovkách a golfových farwayích zároveň. A přijeďte si užít skvělou zábavu v kolektivu prima lidí.

O CO JDE?

SKI & GOLF je soutěží v kombinaci golfu a lyžování. Výsledek každého hráče/závodníka je tvořen součtem zahraných ran na devítijamkovém hřišti a výsledného času lyžařského závodu ve slalomu.

KDO SE MŮŽE ZÚČASTNIT?

Prakticky kdokoliv, kdo má chuť, baví ho hrát golf a rád lyžuje. Turnaj je vypsán pro dvě kategorie: 1. společná muži/ženy do 50 let (ročníky 1969 a mladší), 2. společná muži/ženy nad 50 let (ročníky 1968 a starší). V každé kategorii vyhlásí organizátoři turnaje 3 nejlepší účastníky.

KDY?

  1. března 2018 (pátek) – Golfový turnaj v Golf Hostivař v Praze postupným startem od 14:00
  2. března 2018 (neděle) – Lyžařský závod v areálu SKIMU v Horní Malé Úpě – Pomezní Boudy na sjezdovce Lesní hřeben o délce 1000 metrů. V 9:00 rozprava se závodníky před SKIMU House (poblíž dolní stanice vleku), cca od 10:00 start závodu

Cca 15:00 konec lyžařské části

Od 18:00 vyhlášení výsledků a předání věcných cen vítězům vyhlašovaných kategorií v pivovaru TRAUTENBERK

Od 18:30 volný program v pivovaru (exkurze v pivovaru, ochutnávka piva,…)

JAK?

1) Golfový turnaj

Hraje se na rány (brutto) bez vyrovnání na 9 jamek. Pro započítání do celkového výsledku se výsledný počet ran násobí dvěma. Hraje se podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF a místních pravidel.

2) Lyžařský závod  

Závodí se v obřím slalomu na 1 kolo. Pro započítání do celkového výsledku se výsledný čas násobí dvěma.

V případě, že závodník nedokončí lyžařský závod, získává možnost znovu startovat na konci kompletního startovního pole opět dle startovních čísel a budou mu připočteny 2 vteřiny k jeho dosaženému času. Pokud účastník nedokončí závod ani v opravné jízdě, bude mu započten výsledek nejhoršího závodníka v příslušné kategorii plus 2 vteřiny.

Závodník je povinen mít v lyžařském závodě na hlavě připnutou lyžařskou helmu.

PŘIHLÁŠKY

Do akce se hlaste nejpozději do 10. března 2018 v recepci Golf Hostivař. Tam každý účastník vyplní a odevzdá i přihlášku do soutěže. Startovné činí 1500 Kč.

Ubytování, stravování a parkování není zahrnuto v ceně startovného.

DO TURNAJE SE HLASTE ZDE. 

UBYTOVÁNÍ

Zájemci si mohou zajistit ubytování v Horní Malé Úpě (Pomezní Boudy). Ideální ubytování nabízí pivovar Trautenberk, který se nachází v těsné blízkosti sjezdovky a také se tu uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků.

Další informace o akci najdete ZDE.

 

 

Autor článku: GolfDigest C&S

Sdílet

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace